چرا رژیم لاغری باید زیر نظر متخصص باشد ؟

برای کاهش وزن هزاران مدل پیشنهاد شده است و هزاران مدل دیگر هم در حال اختراع است . ولی لاغر شدن و لاغر ماندن بدون عارضه فقط و فقط از راه اصولی و علمی و زیر نظر متخصص مربوطه اتفاق می افتد .

یعنی در مدل های غیر اصولی دو خصوصیت ماندگاری وزن و آسیب ندیدن وجود ندارد . وقتی به متخصص مراجعه می کنید کلیه خصوصیات جسمی و رو حی شما ارز یابی می شود و در صورت لزوم آزمایش در خواست می شود و باز در صورت نیاز دارو های ویتامینی ، آهن ، روی کلسیم ، ویتامین D3 و ......... تجویز می شود و بنا براین برنامه غذایی بر اساس خصوصیات شما ،و به صورت علمی و اصولی و بر طبق مشخصات جسمی و روحی شما تجویز می گردد و چون پیش بینی از لحاظ در یافت درشت و ریز مغذی ها با رژیم غذایی و داروی تجویز شده ، انجام شده است

عوارض جسمی نظیر ریزش مو ، اختلال در پوست و پوکی استخوان و عوارض روحی نظیر افسردگی به حد اقل می رسد .از سوی دیگریکی از مشکلات در مسیر کاهش وزن حفظ اراده است. بیماری که خود را مکلف به مراجعه منظم به متخصص می داند اراده خود را برای رعایت رژیم کاهش وزن بیشتر تقویت می نماید .

مانند دانش آموزی که وقتی به مدرسه می رود می داند که از او درس خواسته خواهد شد واین دانش آموز را با دیگری که خود را مکلف به رفتن به حضور استاد نمی داند مقایسه نمایید .

در هنگام نگهداری وزن از دست رفته نیز علاوه بر رعایت رژیم نگه دارنده و تحرک ، ملزم بودن شخص به ملاقات درمانگر منجر به اجرای بهتر و حفظ وزن از دست رفته خواهد شد .


آدرس مطب : اصفهان ، خیابان شمس آبادی ، بین بسیج و چهارراه قصر ، جنب داروخانه زیتون ، ساختمان شمس ، طبقه سوم
تلفن : 32207810 - 031

درباره این موضوع مطالب بیشتری بخوانید
نظرات کاربران درباره این مطلب :

نیما کبیری [ 1395-06-09 ]
دوستان عزیزم سلام مطلبتون خیلی خیلی فوق العادست من خیلی استفاده میکنم از این مطالب . من برای لاغری خودم از قرص لاغری زنوور استفاده میکنم خوب جواب گرفتم از این قرص خواستم به شما عزیزان هم توصیه کنم .

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
کاهش وزن هفتادمشاوره پوست و مورژیم آنلاینکاهش وزن شصت
7 مراقبت از پوست و مو هنگام کاهش وزن (قسمت اول)
دلایل استپ وزن و راه رهایی از آن چیست؟ (قسمت اول)
انواع کربوهیدرات ها کدامند؛ کربوهیدرات پیچیده بخوریم یا ساده؟ (قسمت چهارم)
انواع کربوهیدرات ها کدامند؛ کربوهیدرات پیچیده بخوریم یا ساده؟ (قسمت اول)